Dizayn Harita Dizayn Harita Mühendislik Müşavirlik İstanbul Kadıköy Hasanpaşa

Firma No
FFA22AEF5A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Hasanpaşa Mh. Kurbağlıdere Cad. No:51 Kat:4 D:40 Kadıköy/İstanbul Hasanpaşa Kadıköy İstanbul
Telefon
0 216 523 1277
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.dizaynharita.com/
Görüntülenme
13095
Navigasyon
Yol Tarifi
Plankote, Rölöve, Restitüsyon Rölöveleri Asbuilt Ölçmeleri, Projelendirilmesi, Kesin Hesapları, 3D Cephe Röleve, Restitüsyon Röleve, Arsa Aplikasyonları, Hafriyat Takibi ve Kübaj Hesapları, İnşaat Ölçmeleri ve Kontrollük Hizmetleri, Sayısal Haritalar, Topoğrafik Haritalar, Şeritvari Haritalar, Halihazır Haritalar, Ağaç Röleveleri, Yol ve Kavşak Projeleri, Altyapı Projeleri, Park Peyzaj Projeleri, İmar Uygulama ve Plan Tadilatları, Tüm Harita Ölçme Hizmetleri ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz Tel: 0216 5231277 www.dizaynharita.com   Röleve, Halihazır Harita, İmar Kadastro Uygulamaları, İnşaat Ölçmeleri

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için çok önemlidir.

Dizayn Harita Dizayn Harita Mühendislik Müşavirlik İstanbul Kadıköy Hasanpaşa olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Alacağınız hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamızla irtibat kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Bizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 0 216 523 1277 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı