Dizayn Akvaryum Sistemleri

Firma No
7A72D74E84
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
NECİP FAZIL MAH ALEMDAĞ CD BAHRİ SK NO:7/A ÜMRANİYE İST
Telefon
02165277353
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
dizaynakvaryum.com
E-Posta
info@dizaynakvaryum.com
Görüntülenme
14220
Navigasyon
Yol Tarifi
Dizayn Akvaryum sistemleri sektördeki 15 yılı aşan Akvaryum imalatındaki sahip olduğu bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Şirket olarak faaliyete geçtiği 14 Şubat 2008 günden itibaren Dizayn Akvaryum Sistemleri; Deniz Akvaryumları, Mobilyalı akvaryumlar, Sumplu akvaryumlar, Istakoz akvaryumları, Istakoz akvaryum soğutucuları, Akrilik akvaryumlar, akvaryum Aydınlatmaları, Bubble wall, Fish Spa akvaryumları, Havuz İmalatı alanlarında imalat ve üretim yapmaktadır. Birbirini tamamlayan bir çok branşda başlayan bu oluşumda ?Hız ve Esneklik? temel davranış biçimimizdir. Ayrıca takım oyununa inanan, üretmeyi ve yaratıcılığı seven, yardımlaşmayı ve paylaşmayı ilke edinmiş, evrensel değerlere saygılı, ulusal çıkarları ön planda tutan, Geleneksellik ile yenilikçilik dengesini kurabilen, imkansızı gerçekleştirmeyi başaracak kadar akıllı, sabırlı, dikkatli, kararlı, cesur, çalışkan, dürüst bir ekip yer almaktadır. Kobi olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış bir firma haline gelmiştir. Dizayn Akvaryum Sistemleri?nin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.  

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02165277353 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Dizayn Akvaryum Sistemleri olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı