Diyar Peyzaj

Firma No
C422783028
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 17.Cad.No:1, Yenişehir, Diyarbakır,
Telefon
04123450023
Yetkili
FERHAT KARABOĞA (Firma Sahibi)
Web Site
diyarpeyzaj.com
E-Posta
fkaraboga@diyar.com.tr
Görüntülenme
12865
Navigasyon
Yol Tarifi
Mayıs 2006?dan bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olan kuruluşumuz Diyarbakır Organize Sanayii Bölgesi?nde 3.400 m2 kapalı 15.680 m2 açık toplam 19.080 m2 alana sahip kendi mülkü olan tesiste ahşap kent mobilyaları imalatına ve peyzaj uygulamalarına devam etmektedir. Kuruluşumuz doğa dostu solüsyonlar ile vakum-basınç yöntemi uygulanarak emprenye edilmiş kereste kullanarak dış mekanda kullanım ömrü 10 kat arttırılmış malzemeyi; insana ve doğaya zarar vermeden ürüne dönüştürmeyi hedef edinmiştir. Müşterilerimizin kaliteden ödün vermeden, zamanında ve piyasa koşullarında diledikleri model ve ebatlarda üretmekteyiz. Profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımız, müşterilerimizin beğenilerine uygun model ve ebatlarda; kameriye, pergola, veranda, bank, piknik masası, sedir, taht, ahşap bina, kır kahvesi, bungalow ev, büfe ve kulübeler, ahşap ve metal çocuk oyun grupları, masif kapı ve pencere, deck ve rabıta döşeme, lambri ve yalı baskı kaplama, çit ve korkuluk, ahşap merdiven, giriş takları, ve bilumum ahşap dekorasyon ürünleri üretmekte; her türlü peyzaj proje ve uygulamaları hizmeti vermektedir. Sektörel ve teknik gelişmeleri takip eden şirketimiz, ahşabın mümkün kıldığı esneklikle estetiğe uygun, ahşap dış mekan mobilyaları üretmeyi ve kurumsallığı ile sektöründe kaliteli hizmeti sunma öncülüğünü misyon edinmiştir. Tesisimiz TSE, ISI 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18 001:2007 ve CE belgelerine sahiptir. Tarihi süreci medeniyetle eş zamanlı başlamış bölgemiz ve özellikle Diyarbakır, bünyesinde insanoğluna örnek teşkil edecek eserler barındırmaktadır. Eserlerin tümünde rahatlıkla görülebilecek bu felsefeyi ´Dünya ve eşyaya zarar vermeden, insana gerektiği için hizmet edecek ürünler üretmek mantığını´ genel prensip edindik. Ürünlerimizi önem sırasına göre ekolojik, insan ruhuna hitap eden, kaliteli, ekonomik, estetik, uzun ömürlü, kullanım amacına ve mekana uyumlu üretmek kurumsal prensibimizdir. Diyarbakır´ın tarihi dokusuna uygun üretim politikasıyla, bazalt taşını yine onun gibi masif bir malzeme olan ahşapla bezemek kadar doğru bir eylemde bulunmak bizleri onurlandırmaktadır.  

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşteriler için çok önemlidir.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 04123450023 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak alanında öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba sarf etmekteyiz.

Diyar Peyzaj olarak hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

İşletmemizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizler ile irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı