DİVAN CAFES & PATİSSERİES

Firma No
8479BD5250
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
AKŞAM SOK N 28
Telefon
2122828492
Görüntülenme
13558
Navigasyon
Yol Tarifi
,DİVAN CAFES PATİSSERİES,Gıda Sanayi,Cafeler

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

DİVAN CAFES & PATİSSERİES olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 2122828492 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı