DİMİN Madencilik ( Mersin Şube )

Firma No
214CAF918D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Camişerif Mah. Çakmak Cad. Kadri Bey İşhanı Daire 19 Mersin TURKIYE
Telefon
03242374060
Web Site
dimin.com.tr
E-Posta
export@dimin.com.tr
Görüntülenme
12394
Navigasyon
Yol Tarifi
DİMİN Madencilik, 2008 yılında Dimer Group?un madencilik iştirakı olarak kurulmuştur. Bünyesinde krom, bakır, mangan ve demir sahaları bulunan şirketimizin faaliyet alanı metal madenciliği ve ihracatıdır. Dimin Madencilik, bütün Türkiye?de, üretim kapasitesini her geçen gün genişlettiği krom, demir ve mangan sahalarının yanı sıra, bakır, altın ve potansiyeli yüksek diğer maden sahalarında da ARGE faaliyetlerini, bünyesinde kurduğu güçlü ARGE ekibi ile sürdürmektedir. 2011 yili itibari ile sayısı 28 olan, Dimin? e ait arama yapilan sahalarda yürütülen ARGE çalışmaları sonucu; 2011 yılında 4 olan ocak sayısının 2012 yılında 7? ye çıkarılması hedeflenmektedir. Erzurum, Bingöl, Diyarbakir, Konya ve Mersin? de yatırımları olan Dimin Madencilik, 2011 yılında 2 yeni krom konsantre tesisini faaliyete geçirmiş olup, 2012 için yeni yatırım hazırlıkları içerisindedir. Ayrıca MTA verilerine göre 20 milyon ton bakır reservi tespit edilmiş sahasında halihazırda yürütmekte olduğu Arge faaliyetlerini 2012? de sonuçlandırmayı planlanmaktadır. Maden sahalarımızdakı cevheri, bilinçli ve verimli bir şekilde işletmeyi kendisine şiar edinen Dimin Madencilik, kısa zamanda madencilik sektörünün yükselen yıldızı olmayi başarmış ve Türkiye? nin önde gelen madencilik şirketleri sıralamasında üst sıralarda yer almıştır. Türkiye?de ilk demir ihracatını gerçekleştirerek, Türkiye demir cevherinin uluslararası pazarda fark edilmesini sağlamış, sektöre demir cevherinde pazar bulma konusunda dış pazarın da yolunu açmıştır. Bölgesinde metal madenciliği alanında ilk olan, önemli istihdam yaratan ve her zaman yeniliklere imza atmış olan, DİMİN, ARGE ye verdiği önem ve üretime verdiği destekle sektörünün de gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Neden Dimin? DİMİN Madencilik, ? Dürüstlük, Hizmet ve Kalite? prensibi ile madencilik sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Firmamız gerek iç gerekse dış pazarda yılların üretim ve hizmet deneyimi ile uzun vadeli işbirlikleri oluşturmuş olup, inanmış olduğu prensiplerden taviz vermeden büyüyerek yoluna devam etmektedir. Şirketimiz kendi ürettigi cevherlerin yanısıra, Türkiye? nin her yerindeki değerli maden üreticilerinin cevherlerini de Çin ve Avrupa?daki geniş müşteri kitlesine Dimin hizmet kalitesi ile ulaştırarak, içerideki ve dışarıdakı dostlarımızla işbirliğimizi sağlamlaştırmakta ve büyütmektir. Dimin yönetimi ve ekibi olarak, her zaman her türlü iş fırsatını değerlı tedarikçi ve müşterilerimizle paylaşmaya hazırız.  

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

DİMİN Madencilik ( Mersin Şube ) olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 03242374060 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı