DİKTAŞ ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ

Firma No
DB6C0C19FB
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Göztepe mahallesi Hamit Oskay sokak Papatya apartmanı no:11/7
Telefon
02164744642
Yetkili
Tolga DİKTAŞ (Çevre Mühendisi)
Web Site
diktascevre.com
E-Posta
info@diktascevre.com
Görüntülenme
14541
Navigasyon
Yol Tarifi
ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ ÜRETİMİ VE UYGULAMALARINDA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER ATIKSU ARITMA TESİSLERİ İŞLETİLMESİ EĞİTİMİ ARITMA ÇAMURLARININ BERTARAFI GENEL EĞİTİMİ ATIKSU ARITMA TESİSLERİNİN İŞLETİLMESİ EĞİTİMİ ARITMA ÇAMURLARININ BERTARAFI GENEL EĞİTİMİ HDPE ALIN KAYNAK MAKİNASI 200mm-1200 mm arası HDPE boruların ve ek parçalarının kaynağında kullanılır. Çelik gövdelidir. Üst düzeyde kelepçe dayanımı sağlar. ROGAR TİPİ KOKU FİLTRESİ JET EJEKTÖR AERATÖR GÜNCEL AERASYON YAKLAŞIMLARI  

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizimle iletişim kurun.

DİKTAŞ ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmektedir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02164744642 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı