Detay Otomotiv

Firma No
9758A7404C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez mah.Yıldırım Beyazıt cad. Meryem ana sok. No:3 Yenibosna/İstanbul
Telefon
02124524910
Web Site
detayotomotiv.com.tr
E-Posta
info@detayotomotiv.com.tr
Görüntülenme
12530
Navigasyon
Yol Tarifi
Detay Otomotiv 1988 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerine hem lastik hem servis konusunda ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılayarak eksiksiz hizmet vermektedir. 1800 m2 servis alanında hizmet veren Detay Otomotiv güleryüzlü uzman personeliyle ve son teknoloji ekipmanlarıyla hatasız, güvenilir ve seri hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Detay Otomotiv, her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel almıştır.Bununla birlikte üstün teknoloji ve uzman kadrosu ile hizmette sınır tanımamaktadır. Rakibinin bir adım önüne geçmek için çalışan, ve yeni hedefler arayan Detay Otomotiv bu ilkesiyle ciddi başarılar elde etmiştir. Çalışmış olduğu kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarını önemseyen bir kuruluş olup öncelik olarak müşterilerine değer veren bir yapıya sahiptir.  

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için işletmemiz ile iletişim kurun.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Detay Otomotiv olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02124524910 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı