Destek Yapı İnşaat Hayallerle Sınırlı Destek Yapı İnşaat İstanbul Esenler Karabayır

Firma No
8DBBA23382
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Tuna Mah Şehit Mustafa Güneş Cad No14 Karabayır Esenler İstanbul
Telefon
05324085486
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12392
Navigasyon
Yol Tarifi
    Destek Yapı İnşaat firmamız, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.   Kurulduğu günden bugüne sektöründe önemli çalışmalarda bulunan Destek Yapı İnşaat firmamız, kısa zamanda sektörün önemli firmaları arasında kendine yer bulmuş durumdadır.   Merkez yönetim ofisimiz İstanbul Esenler’de bulunmaktadır. ... Tamamı deneyimli ve alanında son derece donanımlı olan kadromuzla birlikte, müşterilerimize özel çalışmalar hazırlıyoruz. Doğaya ve dünyaya saygılı bakış açımız ile oluşturduğumuz yaşam alanları, insana ferahlık katarken, çevreye de duyarlı olmaktadır.   Destek Yapı İnşaat olarak biz, hayallerinizde kurduğunuz mutlu, sıcak yuvayı size sunmak için tüm gücümüzle çalışmayı seviyoruz. Destek Yapı İnşaat çalışanlarının tamamı işine aşık, işini muazzam bir tutkuyla gerçekleştiren bir yapıdadır. Bu bağlamda her daim, size sunduğumuz çalışmalarımız bizler için adeta bizden bir parça gibidir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle üst düzey çaba göstermekteyiz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamızla irtibat kurun.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Firmamızı ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Destek Yapı İnşaat Hayallerle Sınırlı Destek Yapı İnşaat İstanbul Esenler Karabayır olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 05324085486 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı