Derin Barkod

Firma No
318A05AF5E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Adres : Zümrütevler Mah. Tomurcuk Sok. No:15/1 P.K: 34852 Maltepe / ISTANBUL
Telefon
02164428333
Yetkili
Esin Öz
Web Site
derinbarkod.com
E-Posta
info@derinbarkod.com
Görüntülenme
13062
Navigasyon
Yol Tarifi
DERİN BARKOD ETİKET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sektörde 15 yıldır hizmet vermiş, alanında uzman, profesyonel çözümler ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir ekip tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Firmamız, başlangıç faaliyetini barkodlama da kullanılan asıl işimiz olan etiketleri üretmek olarak belirlemiştir. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ribon, El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu, RFID Donanımları, Firmanıza Özel Yazılım ve Teknik Servis gibi satışını yaptığımız özel çözümler de sunmaktadır. Derin Barkod Etiket, Gıda, Cam, Seramik, Kimya, Boya, Otomotiv, Demir, Çelik, Mobilya v.b. üretim yapan Büyük, Orta veya Küçük, Özel Sektör veya Kamu Sektöründe ki tüm firmaların barkodlama ve etiketleme sistem faaliyetlerini korumak ve destek olmak için çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Bu konu da firmamıza güvenebilirsiniz. Peki Derin Barkod Etiket, diğer Barkod, Etiket firmalarından neden farklıdır? Çünkü; Her şeyden önce; ´İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.´ Belki de başarımızın tek sebebi de budur. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Derin Barkod Etiket ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. ´İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.´ Piyasanın ihtiyaç duyduğu çözümler konusundaki hassasiyet, Derin Barkod Etiket?in sektördeki ?lokomotif? konumunun devamını sağladığı gibi, müşterileriyle olan ilişkilerini ?çözüm için ortaklık? haline de getirmektedir. Bu nedenledir ki Derin Barkod Etiket müşterileri için daima değer katan bir tedarikçi olmayı başarmış ve çözüm ortaklarının rekabet güçlerine güç katmıştır. ´Bahane değil çözüm üretiyoruz.´ Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken ´bahaneler´ değil ´çözümler´ üretiyoruz. ´Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.´ Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Ürettiğimiz her malzeme için iş akışını düzenliyor ve satış ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Derin Barkod Etiket?in Ürün Satışını Gerçekleştirdiği Bazı İş Ortakları; FrimpeksUpm Raflatac Avery DennisonTsc ToshibaArgox ZebraSato GodexDatamax-Oneill IntermecDatalogic Honeywell  

İşletmemizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Derin Barkod , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02164428333 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı