Denmar Mermer

Firma No
602EE52BBC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
GIDA TOPTANCILARI SİTESİ G BLOK NO:10
Telefon
02583713388
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
denmarmarble.com
E-Posta
info@denmarmarble.com
Görüntülenme
13083
Navigasyon
Yol Tarifi
Denmar Dekoratif Mermer genç ve dinamik yapısıyla 2006 yılında Denizli?de kurulmuştur. Denmar yüksek kaliteli ürün ve çok çeşitli modelleri ile Türkiye?nin önde gelen üreticilerindendir. Mozaik , bordür , madalyon , traverten fayans , mermer fayans , traverten lavabo , yer döşemeleri (iç mekan ve dış mekan) , sanatsal mozaiklerin üretimi fabrikamızda yapılmakta olup bu ürünlerin yurt dışı ve yurt içi projeler de kullanılmasını sağlamaktayız. Binlerce yıl öncesine dayanan mozaik sanatı , onlarca doğal renk ve desendeki doğaltaşların kesilerek tamamen el işçiliğiyle bir araya getirilmesi ile oluşur. Mozaik sanatını yeniden günümüzde canlandırmak ve doğaltaşın sağlık ve estetiğini günümüzde de sürdürebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu yüzden hertürlü yüzey ; ölçü ve desende taşı siz değerli doğaltaş kullanıcılarına sunmaktayız.  

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Denmar Mermer olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurun.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02583713388 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı