Denizli Oto Ekspertiz

Firma No
AA7C4C8AC4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sümer Mah. 2490 Sok. No: 37 (Bakırlı Kavşağı Altı) - Merkez / Denizli
Telefon
0258 371 10 60
Yetkili
Nuri Honazlıoğlu
Web Site
denizliotoekspertiz.com
E-Posta
info@denizliotoekspertiz.com
Görüntülenme
16197
Navigasyon
Yol Tarifi
2. el Araçlarınızın expertiz hizmetlerini yaptırabilirsiniz. Ülkemizdeki 2. el otomobil alım-satım işlemleri sırasında güvenilir bir terazi olarak TARAFSIZ ve GUVENİLİR ekspertizlik yaparak ülkemizdeki bu sorunları ortadan kaldırmak, halkımızın guvenle alış veriş yapmasına yardımcı olmak , değerinde ücret odemelerine katkıda bulunmak. Kimsenin kandırılmadan bilinçli oto ekspertiz sayesinde ilerde çıkabilecek sorunları oto ekspetiz yaparak engellemek üzere bu şirketi kurduk. İkinci el araç alım ve satımlarında araç hakkında bilgilendirmelerde her zaman bir boşluk olmakta, alıcı veya satıcı bu duruma çare aramaktadır. Avrupa ülkelerin bu konuyu çoktan profesyonel anlamda aşmış sağlıklı ve sistematik bir şekilde ekspertiz merkezlerinde bu prosedür işlemektedir. Bizde öncelikle Denizli’de olmak üzere ikinci el araç alım satımlarında müşterilerin kafasında soru işareti olmadan tarafsızlık esas amacımız olarak DOK EKSPERTİZ MERKEZİNİ açtık. DOK EKSPERTİZ MERKEZİ Profesyonel Oto Ekspertiz Merkezidir. Hiçbir kuruluşun bayisi değildir. Bağımsız bir kuruluştur. Arabada olmayan bir arıza bulmaz veya olan arızayı gidermez, gizlemez alıcı ve satıcıyı mağdur etmez. Mevcut test cihazlarının tespit ettiğini rapor eder. DOK , Teknik cihaz, ekipman ve bilgisayar destekli cihazlarla ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarını test ve muayene ederek, detaylı “ekspertiz” raporu düzenler. DOK EKSPERTİZ MERKEZİ araç tamiri veya araç bakımı yapmaz !! Tüm uzmanlığı sadece araba ekspertizidir. İşimiz sadece ikinci el araçların motor, mekanik, kaporta aksamlarının kontrollerini yaparak kişilerin alacakları araç hakkında bilgi ve kaşe/imzalı belge vermektir.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Bizleri ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 0258 371 10 60 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Denizli Oto Ekspertiz olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı