Demmer Mermer

Firma No
634E198BB0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Mermer Sanayi Bölgesi, P.K. 7 03750 İscehisar / Afyon
Telefon
02723413200
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
demmermarble.com
E-Posta
info@demmermarble.com
Görüntülenme
13355
Navigasyon
Yol Tarifi
1983 yılında ilk ihracatını şuayp demirel ithalat,ihracat ve turizm adı altında mermer bloğu olarak gerçekleştirmiştir.1984 yılında şuayp demirel mermer fabrikası işletmeleri olarak mermer üretimine devam etmiş ve 03.08.1990 yılında demmer a.ş. adını alarak türk ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürmektedir. Demmer demireller mermer sanayi ticaret a.ş. afyon ? ankara kara yolunun 22.km sinde türkiye mermerlerinin kalbi olarak bilinen iscehisar mermer sanayi bölgesinde 110.000 m² alan üzerine kurulmuş olup 30.000 m² kapalı alana sahiptir. Demmer yetişmiş insan gücüyle , teknolojiyi takip eden yapısıyla , yenilikçi anlayışıyla, modern fabrikalarında, kendi ocaklarından sağladığı taşlarla bütün dünya?ya isteklere göre kalite, süreklilik ve yüksek kapasiteyi sağlayarak üretim yapmaktadır. Günümüzde demmer taleplere yönelik olarak bej ve traverten üretimine ağırlık vermiştir. şu anda traverten konusunda 6 ocak ,mermer konusunda 4 ocak, bej olarak 7 ocak, limestone ve kumtaşı olarak da 1?er ocak çalıştırmaktadır. ocakların yıllık toplam üretimi yaklaşık 160.000 m³ tür. bu üretimin % 35?ini demmer a.ş kendi fabrikalarında işleyerek yarı mamul ve mamul malzeme olarak dünya pazarına sunmaktadır. 2011 yılında demmere a.ş ?nin ihracat kapasitesi yaklaşık olarak aylık 500-600 konteyner arasıdır.  

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Bizleri ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Demmer Mermer olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02723413200 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı