Demirkayalar Mermer

Firma No
24C809E5A9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Manca Köyü/ Karamanlı Burdur
Telefon
02485346055
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
demirkayalarmarble.com
E-Posta
info@demirkayalarmarble.com
Görüntülenme
12285
Navigasyon
Yol Tarifi
04 ŞUBAT 1993 Tarihinde KARMERSAN MERMER A.Ş. ünvanı ile Ocak işletmecisi olarak mermer sektöründe adım atan firmamız, DETAY MERMER SANAYİ VE TİCARET AŞ 22 . 06 . 1995 yılında Antalyada Kuruldu. Burdur ili Karamanlı ilçesinde, Manca köyü sınırları içinde, Isparta Sütçüler, Burdur Yarışlı ve çeşitli bölgelerde bulunan BEJ MERMER ocakları ile sektörde yerini almıştır. Tükenebilir doğal zenginliklerimizden olan mermerin en verimli şekilde işlenebilmesi için gerekli olan son teknoloji ürünü iş makineleri ile yıllık ortalama 60.000 m3 blok üretimi yapmaktayız. Karamanlı, Manca Bölgesinde bulunan ocağımızın eteklerinde 22 Ekim 2004 Tarihinde kurulan mermer işleme tesisimiz DEMİRKAYALAR MERMER LTD. ŞTİ. olarak üretim faaliyetlerine başlamış, hemen akabinde Antalya Organize Sanayi Bölgesinde aynı isimle bir tesisimiz ve 09.12.2005 Tarihinde de Burdur ili Karamanlı ilçesinde GÖKSELKAYA MERMER LTD. ŞTİ. tesisimiz üretime başlamıştır. Karamanlı bölgesinde kurulu olan tesislerimimizin hammadde kaynağına oldukça yakın olması nedeniyle, maliyeti oldukça yükselten hammadde nakliye sıkıntısı ortadan kalkmaktadır. Dolayısıyla firmamızın rekabet gücüne olumlu katkı sağlamaktadır. İşletme tesislerimizde, Türk ve İtalyan Teknolojisi ürünü makine parkımızla 15.000 m2 kapalı, toplam 315.000 m2 alanda kurulu 3 fabrikamızda yıllık ortalama; 600.000 m2 Levha, 90.000 m2 ebatlı mermer üretimi ile iç ve dış pazarda yerini almıştır. Ülke genelinde toplu inşaatların önemli bir kısmının mermer talepleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız önümüzdeki yıllarda ihracat kapasitesini daha da artırarak ülkemiz ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlamayı ve Türk mermerlerinin dünya pazarındaki payını artırmada katkıda bulunmayı hedeflemektedir.  

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Demirkayalar Mermer olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için işletmemizle irtibat kurun.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02485346055 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı