Demircioğlu Şase Endüstri A.ş

Firma No
E5F19950E9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İzmir yolu 26. Km. (Marmara Birlik arkası) 19. Sokak No:23 Başköy - Nilüfer / Bursa
Telefon
02244490055
Web Site
demircioglusase.com
Görüntülenme
12440
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız , 1964 yılında Bursa´da küçük bir atölye olarak faaliyete başladı. O yıllardaki araç potansiyeline bağlı olarak aktarma organları dizaynı ve tamiri ile birlikte , 1986 yılına gelindiğinde müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda imalat sektöründeki yerini aldı. Üretim kapsamına aldığı yedek parça ve şase imalatından Türkiye´nin önde gelen bir üretisi oldu. Büyüyen otobüs , kamyon ve dorse sektörüne ait profil şase , körük taşıyıcı traversleri, viraj denge çubukları , körük alt pistonları ve üst pleytlerinin üretimini yapan frmamız , kaliteli üretim ve çağdaş işletme anlayışı , ülke ekonomisine sağladığı katma değer ve tüketiciye verdiği hizmet ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.  

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02244490055 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizleri ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Demircioğlu Şase Endüstri A.ş olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla bizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı