Demirbilek Makina San. ve Tic. Ltd Şti.

Firma No
1DBE852E12
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Katip Çelebi Cad. No: 52 UNKAPANI / İSTANBUL
Telefon
02125112381
Web Site
demirbilekltd.com.tr
E-Posta
levent@demirbilekltd.com.tr
Görüntülenme
12703
Navigasyon
Yol Tarifi
1978 yılında kurulan Demirbilek Makina; kuruluşunun ilk yıllarında makine servis hizmetlerinin 2. el makine ile yedek parça alım ve satış faaliyetlerinde de bulunmuştur. 1989 yılında yedek parça ithalatına başlayan firmamız; 1990 yılında Racing Çektirme Aparatları?nın Türkiye mümessilligini almış ve 2000 yılında kendi tescilli markası olan Esman marka sanayi tipi dikiş makineleri ve kumaş kesim motorları ile pazardaki yerini dahada saglamlaştırmıştır. 2005 yılında Kingtex Konfeksiyon Makineleri´nin ve 2008 yılının başında dünyanın en kaliteli çaganozlarını üreten İtalyan Cerliani çaganozlarının Türkiye mümessilligini alan firmamız ayrıca Open Etiket Makineleri Türkiye mümessilidir. Müşterilerine daima en iyi ve en kaliteli ürünü, en iyi hizmet anlayışı ile sunmayı ilke edinmiş olan Demirbilek Makina koşulsuz müşteri memnuniyeti için kurumsallaşma ve markalaşma sürecine önem vermiş, hizmet kalitesini artırmak amacıyla yapılan çalışmalar sonucunda 2004 yılında ISO 9001 kalite belgesi almıştır. Demirbilek Makina; piyasa koşullarına, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına önem vererek 2008 yılında ev tipi dikiş makinelerinde dünyanın en büyük üretici firması ve lider markalarından biri olan JANOME ile görüşmelerine başlamış, 2009 yılının başından itibaren bu markanın Türkiye mümessilligini almıştır. Üstün Japon teknolojisi ile üretilen JANOME marka ev tipi dikiş makineleri çok yakın bir zamanda Demirbilek hizmet güvencesiyle aranılan marka olmayı hedeflemektedir. Alınan siparişler şimdiden bunun en büyük göstergesidir. Böylece Demirbilek Makina; Sanayi Tipi Dikiş Makineleri ile birlikte Ev Tipi Dikiş Makineleri alanında yaptığı yatırımlarla, sadece tekstil sektörüne değil artık daha geniş bir hedef kitleye hitap eden bir kurum haline gelmiştir. İstanbul Unkapanı?ndaki 2.000 m2?lik merkez binasının yanı sıra İkitelli ve Çatalca Serbest Bölge?de bulunan diğer hizmet binalarıyla faaliyet gösteren Demirbilek Makina konusunda uzman ekibiyle, makine satış, teknik servis ve 12.000 çeşidi bulunan yedek parça departmanlarıyla satış ve satış sonrası için müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri odaklı hareket etmeyitemel ilkesi olarak belirlemiş olan firma; bundan sonrada sektöründeki tüm gelişmeleri takip edecek, müşterilerinin isteklerine cevap vermek için her türlü araştırmalarına devam edecektir.  

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02125112381 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla iletişime geçin.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Demirbilek Makina San. ve Tic. Ltd Şti. , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı