Delta Mermer (Fabrika)

Firma No
69C4B3A6A5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 11. Sk. No:5 03090 Afyonkarahisar
Telefon
02722211440
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
deltamermer.com
E-Posta
info@deltamarble.com
Görüntülenme
12768
Navigasyon
Yol Tarifi
Delta 2003 yılından beri 25 uzman ile Bileck Bej ocağını işletmektedir. Bu ocaktan çıkan bloklar Delta Doğal Taş Kolleksiyonunun Classic Beige, Perlato Beige, Novana Beige, Novana Antique Beige, Crema Nova Beige, Rosalia Beige, Cocltail Beige, Regal Beige, Regal Sapphire Beige ve Delta Daino Beige gibi seçkin üyelerine dönüşür. Bu ürünler bir çok ülkeye blok, plaka ve fayans olarak ihraç edilir. Ayrıca Mayıs 2012?den beri işletilmekte olan Afyon-Şuhut ocağından çıkan Tundra Grey ve Tundra Forest Delta Doğal Taş Kolleksiyonunun 2 yeni üyesidir. Delta?nın geniş ürün gamı içerisinde çoğunlukla plaka, fayans, merdiven basamak ve rıht, süpürgelik, eskitme, pervaz, bordür, tezgah arkaları, lavabolar, duş tekneleri, eşik, kolonlar yer almaktadır. Delta daima en iyi hizmet felsefesini arama sonucunda daima diğerlerinden bir adım önde olmuştur. Bu bağlamda 2009 yılında faaliyete geçirdiği İstanbul, Alemdağ Çekmeköyde depo ve showroomda Doğal Taş Kolleksiyonlarımızı keşfetmeniz için ziyaretlerinizi bekliyoruz. Delta İstanbul ve çevresinde birçok prestijli projelere imza atmıştır. Bunlardan bazıları, Polat Tower (İstanbul-Beşiktaş), Atlantis Alışveriş Merkezi (Kurtköy-İstanbul), Hobi Residences (Kurtköy-İstanbul) ve yüzlerce özel villa projeleridir. Delta müşterileri ?Kalitenin? anlamını iyi bilir?  

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen irtibata geçiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Delta Mermer (Fabrika) , hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02722211440 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Bizleri ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı