Damga Çigköfte

Firma No
E2A7776A03
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Karayolları Mah.642 Sok. No:7
Telefon
4445182
Web Site
damgacigköfte.com
E-Posta
info@damgacigkofte.com
Görüntülenme
12771
Navigasyon
Yol Tarifi
DAMGA Çiğköfte DHR Ltd. Şti. nin bir kuruluşudur. DAMGA Çiğköfte 1995 yılında tek şubeyle başlayarak, bugün onlarca şubesiyle Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Sağlıklı ve el değmeden etsiz çiğköfte üretimi yapmaktadır. Kullandığımız ürünler TSE ve Tarım Bakanlığı´nın belgesine sahiptir ve müşterilerimizin damak tadına hitap etmektedir. Şirketimiz sürekli büyüyen müşteri potansiyeli ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Damga Çiğköfte aldığı olumlu tepkiler ve gördüğü ilgiden dolayı Türkiye´de ve AB ülkelerinde şubeler açmakta ve bayilikler vermektedir. Sizler de kendi işinizi kendiniz kurmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 4445182 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Damga Çigköfte olarak hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı