CSK Sondaj

Firma No
CC18A75CD6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ayyıldız işyeri sitesi 1141.sk.No:20, Ostim, Yenimahalle, Ankara,
Telefon
03123863306
Yetkili
İLKER ÇAŞKA (Firma Sahibi)
Web Site
csksondaj.com
E-Posta
info@csksondaj.com
Görüntülenme
13307
Navigasyon
Yol Tarifi
Vizyonumuz Çalışmalarında; titizlik odaklı, kişileri ve kurumları önemseyerek, mühendislik ve sondaj taahhüdlüğü de yapan firmamız CSK SONDAJ: Müşterilerimiz isteği doğrultusunda Yeraltı ve Yerüstü Hidrolik Sondaj Makineleri üretimine de başlamıştır. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda Ar-ge yapan firmamız, her geçen gün makinelerine bu yenilikleri hızlı ve doğru bir şekilde katmaktadır; Güncel uygulamalar kullanarak portföyünde yer alan veya portföyüne yeni katılacak müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlar. Misyonumuz Faaliyet alanlarında; en iyi teknolojileri kullanan, yenilikçi yaklaşımlarıyla bir adım öne çıkmayı amaçlayan, sadece ticari kaygılarla değil sektörün gelişmesi adına da atılımlarda bulunarak, her zaman daha iyiyi, daha kusursuz olanı hedefleyen firmamız ve firmamız çalışanları, profesyonel bakış ile amatör ruhu harmanlayarak bütün sektöre katkıda bulunmanın beklentisi ve arzusu içindedir. Hakkımızda CSK SONDAJ: Hacettepe üniversitesi jeoloji mühendisliği bölümünden, 2000 yılında mezun olan İlker Çaşka tarafından sondaj hizmetleri amaçlı olarak 25 Mart 2013 yılında Ankara´da kurulmuştur. İlker Çaşka; mesleğini 2002 yılında icra etmeye başlamış ve 11 yıl boyunca yürüttüğü sondaj-enjeksiyon işlerinin yanı sıra aynı firmanın makine imalatına da el atması ile birlikte kendiside bu alanda devam etmeyi uygun görmüş ve imalatı yapılan sondaj makinelerinin yapım aşamasından satışına kadar bir çok alanında bulunarak gerekli deneyime ve donanıma sahip olmuş, bu firmanın genel müdürlüğünü yaparken kazandığı deneyimi ve donanımı müşterilerine daha iyi bir biçimde aktarmak için buradaki görevinden ayrılmayı uygun görmüştür. Mesleğini, sondaj ve enjeksiyon işlerine yeniden adım atarak sürdürmeyi planlarken, müşterierinin de talepleri ile Hidrolik Sondaj Makineleri Üretimi ve Sondaj Ekipmanları satışına devam etmektedir. İthal edilen ürünlerin yanısıra ürettiği ekipman ve yedek parçalarla da, müşterilerine en iyi, en kaliteli hizmeti verme amacını; kurumsal ve kişisel sorumluluk haline getirmiştir.  

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03123863306 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz.

CSK Sondaj , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla şirketimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı