Cobol Su Arıtma

Firma No
18A43AD337
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Cobol Plaza, 83. Sk. No:38 Ataşehir
Telefon
02165504267
Yetkili
Cobol Arıtma
Web Site
cobolsuaritma.com
E-Posta
satis@cobolsuaritma.com
Görüntülenme
14736
Navigasyon
Yol Tarifi
Su arıtma ve atık su arıtma tesisleri, deniz suyu ve kuyu suyu arıtma üniteleri, reverse osmosis ve deiyonizer saf su arıtma sistemleri, klorlama ve ultraviyole makineleri, filtre ve yumuşatma cihazları, reçine, karbon, tuz gibi sarf malzemelerin sadece en kalitelilerinin satışını yapan firmamız, üst seviyede hizmet arayan müşterilere hizmet vermektedir. Ekipman seçimlerimizde sadece kalite belgeli, uluslararası tanınırlıkta markaları tercih etmekteyiz. Endüstriyel su arıtma sistemleri, su yumuşatma uygulamaları ve diğer su şartlandırma uygulamalarında profesyonel destek ve hizmet için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Faaliyetlerimiz Su Arıtma Sistemleri, Atıksu Arıtma Tesisleri, Deniz Suyu Arıtma Üniteleri, Reverse Osmosis Sistemleri, Ultrafiltrasyon Paketleri, Deiyonizer Cihazları, Yumuşatma Sistemleri, Tortu, Aktif Karbon Filtreleri, Klorlama Pompaları ve Klor, Ultraviyole Sterilizatörleri, Tablet Arıtma Tuzu, Sıvı Polielektrolit, Atıksu , Havuz ve İçme Suyu Kimyasalları  

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02165504267 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Cobol Su Arıtma olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı