Çobanlar Mermer

Firma No
B14FA1A7F3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Salkım Köyü, Kavaklıdere / Muğla
Telefon
00004444303
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
cobanlarmarble.com
E-Posta
info@cobanlarmarble.com
Görüntülenme
13110
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız 1990 yılında Muğla ili Kavaklıdere ilçesinde bir aile şirketi olarak kurulmuş olup, kuruluş amacı bölgede bulunan ve keşfedilmemiş zengin mermer yataklarını Türk ve Dünya piyasasına kazandırmaktır. Muğla bölgesinde mermer sektörünün gelişmesine büyük katkısı olan firmamız, sektörün bu bölgedeki öncü kuruşlarındandır. Kuruluşundan kısa bir süre sonra kendi mermer ocaklarından çıkartmakta olduğu mermerleri tüm Dünya mermer piyasasında ´BIANCO IBIZA´ adıyla tanınmaya başlamıştır. Kaliteli ürünlerini kaliteli hizmeti ile birleştiren firmamız, tüm Dünya mermer sektöründe kendini kanıtlamıştır. Çobanlar Mermer kuruluşundan itibaren birkaç yıl içerisinde özellikle AVRUPA (İspanya - Portekiz - Yunanistan -Almanya - İtalya - ABD) ve ORTADOĞU (Suudi Arabistan- Dubai - Irak - Lübnan - İsrail) piyasasında kendi ocağının taşı olan ´MUGLA WHITE´ ile kendine iyi bir pazar oluşturmuş ve bu pazarlarda aranan bir mermer firması haline gelmiştir. Mermer sektörünün gözde firmalarından biri olan ÇOBANLAR MERMER, yatırımlarıyla üretim bandındaki kaliteyi, hep bir üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir. ´Beyaz Mermer´ üretiminde, taş kalitesiyle sektörde öncüdür. Yurtdışı referansları bunun en açık göstergesidir.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için çok önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile irtibata geçin.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 00004444303 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Çobanlar Mermer olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı