ÇİT-SA TEL ÖRME & ÇİT SİSTEMLERİ

Firma No
B0252EAF75
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeni Sanayi Sitesi ( 2. - 3. Kapı Arası ) Cumhuriyet Caddesi No : 176 - / BALIKESİR
Telefon
02662460146
Yetkili
Mahmut KILINÇ
Web Site
www@citsatelorme.com
E-Posta
info@citsatelorme.com
Görüntülenme
14048
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup çevre ve güvenlik sektöründe hizmet vermektedir. Sektörün oluşumunda öncül olan firmamız sektörün ilk firmalarından olma onurunu, sektörün gelişiminde gösterdiği başarılı çalışmalarıyla perçinlemektedir. Güzel olan her varlığın korunma bilinciyle hareket eden firmamız, maksimum güvenliği teknolojisi ile birleştirerek sizlerin hizmetine sunmaktadır. Firmamız, kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunmak amacıyla, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkuruna yenilerini eklemektedir. Kaliteli ürün temin edebileceğiniz tek firma olma özelliğimiz, kuruluşumuzdan bu yana yenilikçi olma anlayışımızdan gelmektedir. Firmamız sizlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek için uzman kadrosu ile ürün yelpazesine yeni ürünler eklemektedir. Çit-Sa tel örme çit sistemleri olarak sunduğumuz hizmetler; ? Örgü Telleri (Galvenize-Pvc) ? Beton ? Boru ? Profil ? Köşebent Direkler ? Jiletli ? Dikenli Teller ? Kaynaklı Tel ? Kaynaklı Panel ? Çift Çubuklu panel ? Güvenlik paneli ? Ferforje Çit Sistemleri ? Panolu çit Sistemleri (Trapez - Boru ? Köşebent ? Prefabrik ) ? Çit Direkleri ? Çit Bağlantı Aksesuarları ? Kapılar (Kayar ? Çift kanatlı ? Servis) ? Spor Sahaları Çit Ve Ekipmanları ? Çevre Düzenleme Ekipmanlarıdır.  

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

ÇİT-SA TEL ÖRME & ÇİT SİSTEMLERİ olarak hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için işletmemiz ile irtibat kurun.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02662460146 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı