Çıralı Tanıtım Portalı

Firma No
4598AC3D39
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Telefon
05065031055
Web Site
cirali.org
E-Posta
info@cirali.org
Görüntülenme
13148
Antalya ?nın 70 km batısında yer alan Çıralı, eşsiz deniz ve kumsalıyla limon ve portakal bahçelerinin içinde saklı bir cennettir. Çıralı ?nın 3.2 km uzunluğundaki kumsalını Torosların en güzel tepelerinden Tahtalı Dağı kucaklamaktadır. Kumsaldan Olimpos Deresi - Akçay ve Ulupınar Çayı denize karışır. Akçay Deresi vadisinin içinde doğa ile bütünleşmiş antik Olimpos Kentinin kalıntıları yer almakta, kuzeybatıda ise Yanartaş - Likya ?nın sönmeyen ateşi yüzyıllardır yanmaya devam etmektedir.  

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 05065031055 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Bizi ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Çıralı Tanıtım Portalı , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı