Çınar Kutu Ambalaj ve Matbaacılık

Firma No
524203E4E2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
DEFTERDAR MAH. DEĞİRMEN SK. NO:19/21 EYÜP İŞ MERKEZİ EYÜP - İSTANBUL
Telefon
02126130466
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
cinarkutu.com.tr
E-Posta
info@cinarkutu.com.tr
Görüntülenme
14454
Navigasyon
Yol Tarifi
Çınar Kutu Ambalaj ve Kutu sektöründe ileri görüşlü, yenilikçi, kaliteli, kurumsal çözümlere olanak sağlayan bir firmayız. Ambalaj ve Kutu iş sahası içerisinde firmamızı yenilemek, hizmet ve ürün kalitesini yükseltmek, ürün çokluğunu ve müşteri sayımızı yaptığımız kaliteli iş anlayışı ile arttırmak ve en önemlisi müşterilerimize yapılan işten memnuniyetliği sağlamak firmamızın asıl prensiplerindendir. Çınar Kutu bu amaç ile beraber piyasada en iyi fiyatı, en iyi kaliteyi siz müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktadır. Sektör içerisine modern bir iş ahlakı ve teknolojisi getiren Çınar Kutu, ihtiyaç duyulan ambalaj ve kutu çeşitlerine büyük bir teknoloji ile modern iş kalitesi bakımından sizlere en iyisini sunmak için çabasını göstermektedir. İhracat ile günden güne hizmette ve kalitede bir adım daha ilerlemekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı olarak kutuculuğu ve kaliteli iş hizmetimizi her yere duyurmaktayız. Vizyonumuz Farklılıklar ortaya çıkartarak rekabetçi üstünlükler sağlamak, ileri teknikleri ilerletmek gibi görevleri üstlenmek Çınar Kutu Ambalaj ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. tarafından büyük görev olarak üstlenmektedir. Çınar Kutu, topluma ve çevreye duyarlı olarak ulusal ve uluslar arası saygınlığa, disiplinliğe sahip bir kuruluştur. Misyonumuz Kutuculuk sektöründe güncel teknolojiyi devamlı bünyesinde barındırarak, rekabetçiliği, verimliliği, ürün ve çalışan kalitesi ile ülkenin, müşterilerinin, çevrenin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır.  

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemlidir.

Bizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Çınar Kutu Ambalaj ve Matbaacılık olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişim kurunuz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02126130466 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı