cikolataburda.com

Firma No
0F4997B541
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Başakşehir Mh. Hürriyet Bulvarı, No: 121 B/8, Başakşehir, İstanbul, Türkiye
Telefon
02124857935
Yetkili
müdür
Web Site
cikolataburda.com/
E-Posta
bilgi@pardivacikolata.com
Görüntülenme
12915
Navigasyon
Yol Tarifi
Cikolataburda.com, özgün ve benzersiz tarzı ile 40 yılı aşkın bir süredir çikolata ve pastacılık sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Cikolataburda.com, internet ortamında kaliteli çikolata gibi bir lezzetin neden yer almadığını düşünerek, büyük bir yatırım ile internetten satış ( e-ticaret ) sektörüne girmiş bulunmaktadır. Cikolataburda.com, ürünlerini Türkiye geneline sunarak kısa zamanda kaliteli ve en önemli çikolata markalarından biri olmuştur. Bizim için marka demek kalite ve güven demektir. Cikolataburda çikolatanın hammaddesi, çikolatada dünyaca ünlü olarak bilinen Belçika Callebaut firmasından tedarik edilmektedir. Lezzetteki bu başarıya ulaşırken Cikolataburda´nın en önemli özelliği kalite ve damak lezzetine önem vererek hiç bir koşulda kendisinden ödün vermemiş olmasıdır. Cikolataburda.com, Türkiye?nin en iyi lüks çikolata butiğini oluşturuyor. Cikolataburda.com, müşterileriyle ortak duyguları paylaşma, bunları çikolata ve pastanın doğasına uygun şekilde yansıtma ilkelerine dayanarak ürünlerini sizlere sunmaktadır. Teknolojisi ve her şeyden önce ?el yapımı? ruhuyla Cikolataburda.com, sektöründe farklılık yaratan bir marka olmuştur. Uzun yıllar yurtdışında deneyim kazanan, çikolatada küresel eğilimleri takip eden ve el yapımı güzelliği ile çikolatanın tadında, kalitesinde, zarafet duygusunu ürünlerine yansıtan Cikolataburda.com, güncelliğini koruyan bir marka olmayı sürdürmektedir. Cikolataburda.com, çikolatadaki tecrübesini oluşturmaya başladığından bugüne global dünyanın başka ülkelerinde düzenlenen fuarlara ve seminerlere katılım yolu ile müşterileriyle ilişkisini iyi tutup müşteri memnuniyetine önem vererek büyümeye devam eden bir markadır. Cikolataburda.com ve Pastacılık iki kardeşin girişimiyle kurulmuştur. Ertan Yılmaz uzun yıllardır pastacılık alanında kendini geliştirirken Engin Yılmaz ise handmade çikolata yapımı konusunda kendini geliştirmiştir. Bu iki kardeş yurtdışında aldıkları eğitimleri ve tecrübeyi daha çok insanla paylaşa bilmek için Cikolataburda.com´u kurmuşlardır. ? Global dünyanın lüks çikolata alanındaki markası Cikolataburda.com?? Cikolataburda.com´ u hayranları için vazgeçilmez kılan unsur, lüks çikolatadaki becerisi ve kaliteli handmade chocolate (el yapımı çikolata)?nın tasarımla birleşmesidir. ?Cikolataburda.com, demek farklılık demektir? Cikolataburda.com demek lüks çikolata demektir.? Cikolataburda.com, hayranları muhteşem lüks çikolata lezzetini ve kalitesini internetten sipariş edebilme keyfine varıyor. Cikolataburda.com | Luxury Chocolate Saygılarımızla..  

cikolataburda.com olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02124857935 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı