Çikolata

Firma No
495BF3D2C2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yenidoğan Mah. Numunebağ Cad. No: 84 Bayrampaşa / İSTANBUL
Telefon
02126741674
Web Site
cikolatayolla.com
Görüntülenme
12796
Navigasyon
Yol Tarifi
989 yılından itibaren çalışma ruhumuzun heyecanını hiçbir zaman kaybetmedik. Yılların bize vermiş olduğu tecrübelerle birleştirdik. Yaratıcı, profesyonel ve yenilikçi çalışmalarımızla karşınızda olmaktan onur duyuyoruz. Kurumsal yapının ve marka bilincinin getirmiş olduğu sorumluluk anlayışı ile sizleri en iyi ifade edecek olan jestlerinizde, en az lezzet kadar, sunumun da önemini biliyoruz. Sizler, bize, özel anlarınız ve programlarınız için düşüncelerinizi veya olmasını istediğiniz hayallerinizi anlatın. Fikirlerinizi ifade etmek ve sunmak bizim işimiz olsun. Size özel sunumlarla, bayram, yılbaşı, sevgililer günü, doğum günlerinde ve kutlamalarınızda doğru tercih olacağımızı biliyoruz. Sizlere doğru ürün, kaliteli hizmet ve en iyi fiyatı sunacağımızdan da eminiz. Dostlarınız, müşterileriniz ve çalışanlarınızın özel anlarını unutulmaz kılmak, TAÇLANDIRAN TATLARIMIZI sizlerle paylaşmak öncelikli hedefimizdir... Kurumsal talep ve siparişleriniz için info@cikolatayolla.com ´ dan bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Firmamızı ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanmak için işletmemiz ile irtibat kurunuz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02126741674 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Çikolata , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı