Çığır Reklam

Firma No
C93E5DA08D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
4246 Sokak No:12/A Altındağ İZMİR
Telefon
02324338833
Yetkili
Nazım Kaytan
Web Site
cigirreklam.com.tr
E-Posta
nazimkaytan@cigirreklam.com.tr
Görüntülenme
12503
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız 1982 yılında küçük bir tabela atölyesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1993 yılında kendi binasında, 140 metrekare alanda da bilgisayarlı sisteme geçiş yaparak, kalitesini arttırmış ve günün tekno-lojisini yakalamıştır. Roland ve Mimaki kesici plotter makinalarla çalışmalarını sürdürerek bilgisayarlı sistemde İzmir?in ilklerinden olmuştur. 2003 yılı sonunda Dijital Baskı teknolojisini İzmir?e getirerek bu alandada ilklere imza atmıştır. Kalitesini ve teknolojiyi bir adım daha ilerleterek 2006 yılında Roland Bas Kes dijital baskı makinasını bünyesine dahil etmiştir. 2008 yılında ise Dünya Dijital teknoloji sinin birincisi HP 10000S ile dijital baskıda teknolojinin doruğuna ulaşmıştır. Biz ÇIĞIR REKLAM olarak amacımız kaliteden ödün vermeden ve teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmektir.  

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02324338833 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen irtibata geçiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Çığır Reklam olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı