ÇEVRE İLAÇ MAKİNA

Firma No
3001CDA433
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
10026 SK. NO: 8 A.O.S.B. ÇİĞLİ-İZMİR / TÜRKİYE
Telefon
02323281955
Web Site
il-ser.com.tr/
E-Posta
info@cevreilacmakina.com
Görüntülenme
14917
Navigasyon
Yol Tarifi
1995 yılında Mustafa Saim Yiğit şahıs şirketi olarak kurulan firmamız, 1997 yılında İL-SER HAŞERE İLAÇLARI VE MAKİNELERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ adını alarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Ana faaliyet konusu haşere ilacı satışı ve ilaçlama hizmeti olan firma, 2005 yılında ÇEVRE İLAÇ MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ´ni satın alarak faaliyet konusuna haşere ilaçlama makinesi üretimini de eklemiştir. Bu sayede halk sağlığı sektöründeki dinamik yapısını güçlendirmiş ve sektörde sözü geçen bir firma olma noktasına gelmiştir. Firmamızın üye olduğu kurum ve kuruluşlar: Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) İzmir Ticaret Odası Orta Anadolu İhracatçılar Birliğikleri (OAİB)  

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

ÇEVRE İLAÇ MAKİNA olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02323281955 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ve konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen iletişime geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı