Çetaş Motor A.Ş Mahmutbey Şubemiz

Firma No
47666B0107
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Mahmutbey Bağcılar İSTANBUL
Telefon
02124544000
Web Site
cetas.com.tr
E-Posta
info@tasargrup.com
Görüntülenme
15107
Navigasyon
Yol Tarifi
ÇETAŞ, otomotiv perakendesinde Türkiye´nin en büyük gruplarından olan Taşar Grup´un, otomotiv bayiliklerinde kullandığı markasıdır. Bugün ÇETAŞ, Taşar Grubunun 30 yıldan fazla zamanda elde ettiği otomotiv tecrübesini; İstanbul ve İzmir´de Ford, Dacia, Renault, Isuzu, Renault Trucks ve Ford Kamyon markalarının satış, servis, yedek parça ve ikinci el fonksiyonları ile temsil eden, Türkiye´nin bağımsız (otomotiv üreticisi veya distribütör tarafından sahip olunmayan) en büyük bayilik gruplarından biridir. Filo ve perakende müşterilerimizin ´otomobil, hafif ticari ve ağır ticari araç için ilk bakacakları yer´ olma sloganı ile, müşterilerimize ´Çetaş deneyimini´ yaşatmak en büyük arzumuzdur.  

Bizleri ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02124544000 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Çetaş Motor A.Ş Mahmutbey Şubemiz olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için firmamız ile iletişime geçin.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı