Cesare Karton Teknik

Firma No
0FB578F30E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
747/13 SOKAK NO.6 M.T.K.SİTESİ ÇAMDİBİ/İZMİR
Telefon
02324310473
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
cesare.com.tr
E-Posta
cesare@cesare.com.tr
Görüntülenme
12312
Navigasyon
Yol Tarifi
Cesare karton teknik 1980 yılında Ahmet Muhtar CİRİK tarafından İtalya nın Milano şehrinde ´´ Legatoria Cartotecnica- Impressione a caldo´´ adı altında sanatına başlar. Muhtar bey, eline geçen İtalyanca bir ciltleme sanatı kitabını okumaya başlayınca etkilenir ve bu işe başlamaya karar verir. İşine olan merakı ve sevgisi onu zamanla İtalya nın en ünlü kütüphanelerinin yıpranmış eski kitaplarının tamir, bakım ve kutulanması için aranan adreslerden biri haline getirir. Zaman içerisinde kartondan yapılan kutuları başka bir boyuta taşır. Farklı malzemeler kullanarak ürettiği kutular ilgiyle karşılanır. Bir gün; İtalyan Raı Due kanalında Italya nın Türkiye büyükelçisinin İtalyan yatırımcılara yaptığı Türkiye ye yatırım çağrısını dinler ve kendi ülkesine dönerek çalışmalarını sürdürmeye karar verir. Aliağanın Yenişakran beldesine yerleşir ve küçük bir atelye kurar yanında getirdiği malzeme, makinelerle üretime başlar. Ürettiklerini sadece yurt dışı pazarlara satarak çalışmalarını 1996 yılına kadar devam ettirir. 1996 yılında ürettiklerini İstanbul İnterteks fuarında ilk defa ziyaretçilerle paylaşır. Türkiye bu tür ambalajlarla ilk kez tanışmış olur ve büyük ilgi gösterilir. O günden sonra o kadar çok talep alırki taleplere yetişemez.1998 yılında işini İzmir e taşır ve şirketleşir. Geçen süre içerisinde kapasitesini artıracak yatırımlar yapmakla beraber çoğunluk müşterisi çikolata imalatçıları olduğundan, bu sektörün tüm ambalaj ve sunum ihtiyaçlarına çözümler üretip imatlarını yapar. El işçiliğine dayalı bir üretim şekli olmasına rağmen 2003 yılında vergi matrahında Aliağa ilçesinde ilk 10 a girer ve ödüllendirilir. Bu gün 1600 m2 kapalı alanda işlerini devam ettiren Cesare karton teknik kutu, çanta, çanta ipi vb. her türlü fantezi ambalaj malzemesini kendi bünyesinde üretmektetir. Kaliteli ambalaja verilen önemin her geçen gün artması Cesare Karton Tekniği de daha modernize olmaya ve farklı sektörlerin de ihtiyacı olan ambalaj çözümlerine yanıt vermeye zorlamaktadır. Bu sebepledir ki bununla ilgili Ar ge çalışmaları tamamlanmış gerekli olan yatırım planlanmıştır. Yatırım projesi gerçekleştirildiği gün bırakmak zorunda kaldığı dış piyasalara da tekrar dönebilecek aynı zaman da yaratacağı istihdam la birlikte ülke ekonomisine ciddi bir katma değer katmayı gerçekleştirecektir.  

Cesare Karton Teknik olarak bizler hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02324310473 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşteriler için çok önemlidir.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için işletmemizle irtibat kurunuz.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizleri ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı