Çepaş Galvaniz Otokorkuluk Poligon Aydınlatma Çepaş Galvaniz Otokorkuluk Poligon Aydınlatma Direk Demir Çelik A.Ş. Ankara

Firma No
5FB69DB853
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
saray mahallesi fatih sultan mehmet bulvarı no:301 sarayköy / Kazan Ankara
Telefon
03128154723
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.cepas.com.tr
Görüntülenme
11264
Navigasyon
Yol Tarifi
EPAŞ Galvaniz Demir Çelik A.Ş., 9 Eylül 2003 tarihinde kurulmuş ve Ekim 2004’te üretime başlamıştır. Sıcak daldırma galvaniz ve çelik konstrüksiyon imalatı konularında faaliyet göstermektedir. Tesis yerleşkesi 60.000 m2 açık ve kapalı sahadan ibaret   Çepaş Galvaniz Otokorkuluk Poligon Aydınlatma Direk Demir Çelik gsm projektor bayrak direği

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanmak için firmamızla irtibata geçiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03128154723 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemlidir.

Çepaş Galvaniz Otokorkuluk Poligon Aydınlatma Çepaş Galvaniz Otokorkuluk Poligon Aydınlatma Direk Demir Çelik A.Ş. Ankara olarak bizler hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı