Cep House Sakarya

Firma No
D57A5EBD4B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Cumhuriyet mah.Çark Caddesi.Hilmi Kayin İş Merkezi No:4/A(Adapazarı Belediyesi Karşısı)
Telefon
0264 281 22 33
Yetkili
Yusuf BAŞ
Web Site
www.cephouse.net
E-Posta
info@cephouse.net
Görüntülenme
16139
Navigasyon
Yol Tarifi
2016 yılında Yusuf Baş Yunus Baş kardeşleri tarafından Sakarya ilimizde kurulan CEPHOUSE İLETİŞİM HİZMETLERİ mobil iletişim sektöründe kaliteli hizmet ve güven politikasıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin lider GSM Operatörü TURKCELL’in bayilik hizmetlerini yüksek standartlarda kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdüren CEP HOUSE İLETİŞİM MERKEZİ yüksek kalite anlayışını yönetim politikası ve stratejik değer olarak kabul ederek çalışmalarına devam etmektedir. CEP HOUSE İLETİŞİM HİZMETLERİ yaptığı çalışmalarda güvenilir marka olmayı hedeflemektedir. + Vizyonumuz Misyonumuz Hizmet kalitesi ve güvenilirliğini sürekli kendini geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak. + Müşteri Memnuniyeti Yaklaşımı Müşteri isteklerini açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi taahhüt ederiz. Müşteri isteklerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla ele alırız. Müşterilerimizden şikâyet aldığımız durumda her şikâyeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler ve bu inceleme sonucunda çözüm sunarız. Şikâyet ve öneriler paralelinde de kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimizde uygularız. Çalışanların katılımcılığını, paylaşımcılığını, yaratıcılığını destekleyerek, kendilerini ifade edebilecekleri ve sürekli kendilerini geliştirebilecekleri ortamlar sağlarız.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 0264 281 22 33 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Cep House Sakarya olarak hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen iletişime geçin.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı