Çelik Halat ve yük kaldırma donanımlarında öncü Global Çelik Halat Ticaret A.Ş. İstanbul

Firma No
BE53E1E0A7
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Beylikdüzü OSB Mermerciler Sitesi 9. Cadde İstanbul İstanbul
Telefon
00 90 212 6714792
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.globalcelik.com
Görüntülenme
12522
Navigasyon
Yol Tarifi
1979 yılında kurmuş olduğumuz Alagöz Ltd. Şti. bir aile şirketi olarak faaliyete geçmiş, daha sonra Alata Ltd. Şti. adını almıştır.1992 den 2001 yılına kadar Alata Ltd. Şti. olarak çelik halat, hırdavat, inşaat, gemi, atölye ve fabrika malzemele   Çelik Halat zincir gerdirme klemens vinç aybolt vinç transpalet steel wire rope

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için firmamızla iletişim kurunuz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 00 90 212 6714792 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Çelik Halat ve yük kaldırma donanımlarında öncü Global Çelik Halat Ticaret A.Ş. İstanbul olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı