Cebeci Taksi Durağı

Firma No
B3D98FE8B9
İl
Kocaeli
İlçe
Kandıra
Sektör
Taksi Durağı
Adres
Cebeci, 41600 Kandıra/Kocaeli
Telefon
0545 929 90 29
Görüntülenme
1090
Navigasyon
Yol Tarifi

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 0545 929 90 29 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Cebeci Taksi Durağı olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Kocaeli Kandıra ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen iletişim kurunuz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı