Çay Belediyesi

Firma No
416FBCF618
İl
Afyonkarahisar
İlçe
Çay
Sektör
Belediye Binası
Adres
Orta Mahalle, Cumhuriyet Cd. No:77, 03700 Çay/Afyonkarahisar
Telefon
(0272) 631 29 51
Görüntülenme
5705
Navigasyon
Yol Tarifi

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Çay Belediyesi , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Afyonkarahisar Çay lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: (0272) 631 29 51 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı