Casper Teknik Servis

Firma No
F3C843D969
İl
Mardin
İlçe
Nusaybin
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Selahattin Eyyubi Mahallesi, Lozan Cd. No:19/2, 47300 Nusaybin/Mardin
Telefon
(0482) 415 97 20
Görüntülenme
2972
Navigasyon
Yol Tarifi

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için işletmemiz ile irtibat kurunuz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Casper Teknik Servis , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Mardin Nusaybin ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Bizi ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: (0482) 415 97 20 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı