Capital Sigorta Aracılık Hizm Ltd. Şti.

Firma No
30842C2D25
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Şenlikköy Mah. Florya Cad. No:12A Bodrum Kat BAKIRKÖY/İSTANBUL CAPITAL SİGORTA Sigorta sektöründe 15 yıllık deneyimimizle 2010 yılında kurmuş olduğumuz yeni ve dinamik firmamız ?CAPITAL SİGORTA?
Telefon
02126030885
Yetkili
Nur Topkaraoğlu
Web Site
capitalsigorta.com.tr
E-Posta
info@capitalsigorta.com.tr
Görüntülenme
14049
Navigasyon
Yol Tarifi
CAPITAL SİGORTA Sigorta sektöründe 15 yıllık deneyimimizle 2010 yılında kurmuş olduğumuz yeni ve dinamik firmamız ?CAPITAL SİGORTA? adı altında faaliyete başlamıştır. Çağın gereksinimlerini karşılayacak şekilde hızlı ve güvenilir sigorta anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Amacımız sadece sigortalılara fiyat sunmak olmayıp, sigorta poliçelerindeki detayları sigortalılarımıza aktarmak ve doğru bilgilendirme yaparak ileride yaşanacak mağduriyetlerin önüne geçmektir. Öğrenmek istedikleriniz, merak ettikleriniz veya poliçe fiyatlandırmaları ile alakalı hizmet almak için Sigorta uzmanımız ile iletişim kurarak sigorta ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap bulabilirsiniz. Amacımız size en hızlı ve en iyi hizmeti verebilmektir.  

Capital Sigorta Aracılık Hizm Ltd. Şti. , hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02126030885 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanmak için firmamız ile iletişim kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı