Canmer Mermer

Firma No
59C78A6863
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Uğur Mumcu Mh. N. Cd. No:69 G.O.Paşa / İstanbul
Telefon
02125942423
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
canmer.com.tr
E-Posta
huseyincan@canmer.com.tr
Görüntülenme
12310
Navigasyon
Yol Tarifi
Canmer Mermer San. 1969 yılında İstanbul?da Unkapanı?nda ticari hayatına başlamıştır. Kuruluş yılından bu zamana kadar hediyelik mermer ve mermer dekorasyon konusunda çalışma yapmıştır. Bugün birçok tarihi eserde ve birçok yerli ve yabancı müşterilerimizde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Mermer lavabodan, mermer kurnaya, mermer sütundan, mermer kolona, başlıklardan, fıskiyeye, el yapımı şömineden, çeşmeye kadar mermerin tüm tarihini zarafetini en ince detayına kadar usta ellerle sağlamaktayız. Gelişen teknoloji ile daha detaylı ve geniş çaplı projelere de kalite standartları doğrultusunda imza atmıştır. Yerli ve yabancı müşterimiz sayesinde tüm Dünya?da ürünlerimiz kullanılmaktadır. Canmer Mermer olarak el işi göz nuru mermer işleme ve dekorasyon sanatımızı gelişen teknolojinin de katkısı ile en iyi şekilde yapmaktayız. Bugün Gaziosmanpaşa Sultançiftliği?nde 400 m² alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Firmamızda blok kesim makinesi, 2 büyük ebatlı sütun işleri için torna, 3 adet sütun çekme tornaları, 3 adet cilalama makinesi, içeride 3,5 tonluk ve dışarıda 20 tonluk vinci ile üretim yapmaktadır.  

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Canmer Mermer olarak hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02125942423 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı