Cangarlar Otomotiv

Firma No
8C214E0D69
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Cangarlar Otomotiv İnş. Tic. A.Ş. Serik Cad. Havaalanı Yolu 7.km No:243 ANTALYA
Telefon
02423401717
Web Site
cangarlar.com.tr
E-Posta
info@cangarlar.com.tr
Görüntülenme
13843
Navigasyon
Yol Tarifi
Cangarlar Otomotiv, yaklaşık 50 yıl önce Burdur İli´nde bir şahıs firması olarak yedek parça satıcılığı ile sektöre adım atmıştır. İlerleyen yıllarda motorlu araçlar lastikleri satışı, AUSTIN-LEYLAND kamyonlarının ve traktörlerinin yetkili satıcılığı ile faaliyetine devam etmiştir. 1980´li yıllarda TOFAŞ otomobilleri, FIAT IVECO hafif ticari araçları, KARSAN-PEUGEOT minibüsleri ve ISUZU marka ticari araçların yetkili satıcılıklarını bünyesine alarak otomotiv sektöründeki varlığını güçlendiren firmamız 1990´lı yıllarda Antalya İli´nde faaliyete başlamıştır. 1990 yılından 2002 yılına kadar TOFAŞ marka otomobiller ile OTOYOL, IVECO, KARSAN-PEUGEOT ve ISUZU marka hafif ticari araçların yetkili satıcılıklarını sürdüren şirketimiz bunlara ek olarak 2001 yılında TATA marka ticari araçların yetkili satıcılığını da bünyesine katmıştır. 2002 yılında ise sahip olduğu diğer tüm markaların yetkili satıcılıklarını bırakarak HYUNDAI marka otomobil ve ticari araçların yetkili satıcılığını üstlenmiş ve halihazırda HYUNDAI marka otomobil ve ticari araçların ANTALYA İli´ndeki tek yetkili satıcısı olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Cangarlar Otomotiv İnşaat Ticaret A.Ş., ticari faaliyetlerini günün değişen koşullarına uygun olarak müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı sürdürebilmek amacıyla 2006 yılında Uluslararası ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine geçmiş ve bu durumu belgelendirmiştir. Cangarlar Otomotiv İnşaat Ticaret A.Ş., ticari faaliyetlerini günün değişen koşullarına uygun olarak müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı sürdürebilmek amacıyla 2006 yılında Uluslararası ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine geçmiş ve bu durumu belgelendirmiştir. Bugün şirketimiz, 2.000.000 YTL sermayesi, 100 kişiye ulaşan çalışanı ve sektörümüzde ülkenin sayılı hizmet binalarından birisi olan Antalya´daki yeni plazası ile Hyundai marka araçların satış ve servisinde Türkiye´nin önde gelen bayileri arasında kabul edilmektedir.  

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Cangarlar Otomotiv , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02423401717 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla iletişime geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı