Çağrı Sigorta Aracılık Hizmetleri

Firma No
22BFC03EE6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Barbaros Mh. Metinol Sk. Çağrı Plaza No:2-4 K:5 Ataşehir İstanbul
Telefon
02163176767
Web Site
cagrisigorta.com
E-Posta
info@cagrisigorta.com
Görüntülenme
13891
Navigasyon
Yol Tarifi
Çağrı Sigorta® Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. elementer, sağlık ve hayat branşlarında; otuz altı yıldır muhtelif sektörlerden olmak üzere yaklaşık 12.000 sigortalıya hizmet veren ISO 9001-2000 kalite yönetim belgesine sahip ilk sigorta acentesidir. Şirketimizin Genel Müdürü ve sermayedarı Sn. Levent Korkut, uzun yıllar Anadolu Sigorta´da yönetici olarak görev yaptıktan sonra Çağrı Sigorta®Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.?ni kurarak, bugün sektörde saygıyla anılan, güvenilir ve öncü bir şirket haline getirmiştir. 36 yıldır sadece sigortacılık mesleğiyle iştigal etmektedir. Şu an İstanbul Ticaret Odası Meclis üyesi,TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyesi ve Sigorta Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanıdır. Sunulan ürünlerin hemen hemen aynı olduğu sigorta sektöründe, Çağrı Sigorta® yaptığı butik çalışmalarla sektörün vizyonunu genişletmiştir. Profesyonel, ancak bir o kadar da amatör ruhla çalışan Çağrı Sigorta®kadrosu, istikrarlı pazarlama ve satış politikaları, mesleki bilgileri, güler yüzlü hizmeti, ekip ruhu, hasar anında yaptığı erken ve bilinçli müdahaleleri sayesinde, hem sigortalılarımızla, hem de sigorta şirketleriyle uzun soluklu ve karşılıklı güvene dayanan bir iletişim kurmayı başarmıştır. Sigortacılık alanında eğitimli 40 personelimizle 7 gün 24 saat açık cep telefonlarımızla, gece ve gündüz yanınızda ve yakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.  

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için işletmemizle iletişim kurunuz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 02163176767 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Çağrı Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı