Bursa Pet - Pet Shop ve Kedi Köpek Malzemeleri

Firma No
D4D25C7AD8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Beyazıd Cad. Karaçeşme Sok. Kandemir Apt. No: 28/C Yıldırım / Bursa
Telefon
02243272926
Web Site
bursapet.com.tr
E-Posta
info@bursapet.com.tr
Görüntülenme
14546
Navigasyon
Yol Tarifi
1993 yılında sektöre adım atan Aziz ve Hasan VAROĞLU kardeşler 20 yıllık tecrübeleriyle, firmanın daha profesyonel hizmet vermesi için önemli adımlar atmışlar ve bugün yurtdışından ithal ettikleri ürünlerle toptan evcil hayvan ve malzemeleri satışı konusunda daha ileri seviyelere gelmişlerdir. 2008 yılında BURSAPET EVCİL HAYVANLAR VE İHTİYAÇ MALZEMELERİ adıyla sektöre bir marka olarak girmeyi başarmış, geçen 5 senelik süreç içerisinde yaptığı ithalat, yurtiçi satışlar, ve istihdam ile Türkiye´ye hem ekonomik kazanımlar sağlamış, hem de profesyonel akvaryum balıkçılığı konusunda ülke çapında hizmetler vermeye devam etmiştir. Firmamız, bundan sonraki süreçte daha iyi hizmet verebilmek için Yaradanın izniyle her türlü imkanı değerlendirerek; görevine devam edecektir. Bu sebeple internet sitemizi de siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetine sunduk. Hayırlara vesile olmasını dileriz.  

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Bursa Pet - Pet Shop ve Kedi Köpek Malzemeleri olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02243272926 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı