BURSA KONUT PROJELERİ Bursa

Firma No
7D82077770
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
FOMARA-BURSA Bursa
Telefon
02243623784
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.bursakonutprojeleri.com
Görüntülenme
12577
Navigasyon
Yol Tarifi
Bursa’nın İnşaat-Konut sektörünün açılış penceresi Bursa Konut Projelerine Hoş Geldiniz.Bursakonutprojeleri.com; Bursa Konut Projeleri alanında Bursa’ nın en geniş konut projesi içeriğine sahip konut-yapı sitesidir. Bursa genelindeki konut proje   Bursa Konut, Bursa Konut Projeleri, bursa satılık konutlar, bursa satılık konut, bursa kiralık konut

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bizleri ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için firmamız ile iletişim kurunuz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemlidir.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02243623784 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

BURSA KONUT PROJELERİ Bursa olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı