Bursa Kalıp Merkezi - BKM

Firma No
BA818C2F7E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Bursa Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cadde 2. Sokak No:3
Telefon
02242433084
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
bkmkalip.com
E-Posta
bkm@bkmkalip.com
Görüntülenme
12742
Navigasyon
Yol Tarifi
Bursa Kalıp Merkezi A.Ş. (BKM), kalıp sektöründeki kalıp elemanları açığını kapatmak, ithal ürünler yerine kaliteli ve yerli ürün kullanımı ile ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak amacı ile Destek Şirketler Grubu?nun bir üyesi olarak 2005 yılında Bursa?da kurulmuştur. Kalıp ve pres işlerinde, 1980 yılından bu yana süre gelen bir tecrübe ve birikime sahiptir. BKM, kuruluşundan itibaren kısa süre içerisinde başta otomotiv ana ve yan sanayi firmaları ve makine sektörü için önde gelen ana tedarikçi firmalarından birisi olmuş, ülkemiz ve dünya kalıp sektöründe pazar payını her geçen gün arttırarak, uluslar arası marka olma yürüyüşüne emin adımlarla devam etmektedir. BKM, otomotiv ve makine sektörünün lider kuruluşlarının onaylı tedarikçisi olarak müşteri portföyünü sürekli arttırmakta, böylece referanslarından oluşan gurur tablosu büyümektedir. Otomotiv ve makine ana sanayi projelerinde devamlı ve öncelikli olarak yer almak, gurur ve onur kaynağı olmuştur. BKM, alanında uzman ve deneyimli kadrosu, ileri teknoloji makine parkuru ve son sistem ölçüm cihazlarıyla kalıp elemanları alanında sektörde çözüm merkezi konumundadır. Satış sonrası destek ve özel ölçülerdeki taleplere, kalıplardaki arıza veya çözüm arayışlarına deneyimli kadrosu ile çok kısa sürede cevap verme yeteneği, müşterilerimizin bizi tercih etme sebebidir. Misyonumuz; Dünyada Üretilen Bütün Kalıplarda Tercih edilebilen bir Marka Olmak. Vizyonumuz; Sahip olduğumuz değerlerimizle Yurt içi kalıp üreticilerinin tamamına hitap eden, Yurt dışında ise OEM firmalarının onaylı tedarikçisi olarak en az 10 ülkeye ihracat yapan bir ?Marka? olmak.  

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02242433084 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Bursa Kalıp Merkezi - BKM olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı