Bursa Kalıp Merkezi - BKM

Firma No
EDDAA9207F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Bursa Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cadde 2. Sokak No:3
Telefon
02242433084
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
bkmkalip.com
E-Posta
bkm@bkmkalip.com
Görüntülenme
13564
Navigasyon
Yol Tarifi
Bursa Kalıp Merkezi A.Ş. (BKM), kalıp sektöründeki kalıp elemanları açığını kapatmak, ithal ürünler yerine kaliteli ve yerli ürün kullanımı ile ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak amacı ile Destek Şirketler Grubu?nun bir üyesi olarak 2005 yılında Bursa?da kurulmuştur. Kalıp ve pres işlerinde, 1980 yılından bu yana süre gelen bir tecrübe ve birikime sahiptir. BKM, kuruluşundan itibaren kısa süre içerisinde başta otomotiv ana ve yan sanayi firmaları ve makine sektörü için önde gelen ana tedarikçi firmalarından birisi olmuş, ülkemiz ve dünya kalıp sektöründe pazar payını her geçen gün arttırarak, uluslar arası marka olma yürüyüşüne emin adımlarla devam etmektedir. BKM, otomotiv ve makine sektörünün lider kuruluşlarının onaylı tedarikçisi olarak müşteri portföyünü sürekli arttırmakta, böylece referanslarından oluşan gurur tablosu büyümektedir. Otomotiv ve makine ana sanayi projelerinde devamlı ve öncelikli olarak yer almak, gurur ve onur kaynağı olmuştur. BKM, alanında uzman ve deneyimli kadrosu, ileri teknoloji makine parkuru ve son sistem ölçüm cihazlarıyla kalıp elemanları alanında sektörde çözüm merkezi konumundadır. Satış sonrası destek ve özel ölçülerdeki taleplere, kalıplardaki arıza veya çözüm arayışlarına deneyimli kadrosu ile çok kısa sürede cevap verme yeteneği, müşterilerimizin bizi tercih etme sebebidir. Misyonumuz; Dünyada Üretilen Bütün Kalıplarda Tercih edilebilen bir Marka Olmak. Vizyonumuz; Sahip olduğumuz değerlerimizle Yurt içi kalıp üreticilerinin tamamına hitap eden, Yurt dışında ise OEM firmalarının onaylı tedarikçisi olarak en az 10 ülkeye ihracat yapan bir ?Marka? olmak.  

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02242433084 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bursa Kalıp Merkezi - BKM , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı