BT ÇELİK KAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞTİ.

Firma No
6D8768B39E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
OSB. 13. CAD. NO: 7 MELİKGAZİ/KAYSERİ
Telefon
03525030138
Yetkili
BEKİR TOĞAN
Web Site
btcelikkapi.com
E-Posta
info@btcelikkapi.com
Görüntülenme
13058
Navigasyon
Yol Tarifi
BT Çelik Kapı olarak müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ilk planda tutarak, hammadde ve kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını öngörerek üretime odaklanmış, üst seviyede hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka prestijine sahip, müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın, öncü ve güvenilir kurumsal bir kuruluş olmak BT Çelik Kapı olarak, değişim ve gelişime açık güvenilir ve sürekli kendini geliştiren, araştırmacı ve yenilikçi yapısıyla kriterler belirleyen, müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren, sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren, devamlı ve sağlıklı büyüyerek araştırma ve maliyet düşürücü çalışmalarla rekabet gücünü sürekli geliştiren, müşterileri, tedarikçileri ve çalışanlarıyla positif bir sinerji ile pazarın tüm dünyada olduğu bilinciyle hareket eden, uluslararası standartlarda daima anılan ürün ve hizmet sunmaya kendisine prensip edinmiş, iyi eğitilmiş, yetenekli ve müşteri memnuniyetiyle fark yaratan bir marka olmak.  

Bizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamızla irtibat kurun.

BT ÇELİK KAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞTİ. , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03525030138 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı