Brunch Plus Catering ve Kokteyl Brunch Plus Catering İstanbul

Firma No
ABC9D1DFA1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İnönü Mh., Kayışdağı Caddesi Yanyolu No:184 İstanbul
Telefon
0216 576 20 20
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12250
Navigasyon
Yol Tarifi
Brunch Plus, 2008 yılında Hakan Görgü tarafından kurulan başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye de catering hizmeti veren firmadır.   catering

İşletmemizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 0216 576 20 20 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Brunch Plus Catering ve Kokteyl Brunch Plus Catering İstanbul olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için firmamız ile iletişime geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı