borusan paslanmaz çelik boru ve profil BORUSAN PASLANMAZ ÇELİK BORU VE PROFİL AŞ Kocaeli

Firma No
9B4AC8EB88
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İSTANBUL CAD. NO.69 ÇAYIROVA-GEBZE Kocaeli
Telefon
0262 6542315
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.borusan-paslanmaz.com
Görüntülenme
12238
Navigasyon
Yol Tarifi
Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından BORUSAN HOLDİNG bünyesinde yer alan Burusan Paslanmaz Çelik Boru ve Profil San.Tic.AŞ Türkiyenin ilk ve en büyük Paslanmaz Boru üerticisidir.Çayırova/Gebze de kurulu olan tesisimiz yıllık 10000 Ton üretim   PASLANMAZ ÇELİK SAÇ LEVHA BORU PROFİL

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

borusan paslanmaz çelik boru ve profil BORUSAN PASLANMAZ ÇELİK BORU VE PROFİL AŞ Kocaeli olarak bizler hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamız ile iletişim kurun.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 0262 6542315 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı