BOR BİLLET ALÜMİNYUM San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firma No
05E0077F8A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Veliköy Org.San.Bölg. Veliköy / Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Telefon
02827461086
Web Site
borbillet.com
E-Posta
info@borbillet.com
Görüntülenme
14317
Navigasyon
Yol Tarifi
Çerkezköy / VELİKÖY Sanayi Bölgesi´nde, 9.000 m2 ´ si kapalı olmak üzere toplam 30.000 m2 alan üzerinde kurulu, BOR BİLLET ALÜMİNYUM San. ve Tic. Ltd. Şti, siz müşterilerimizin ihtiyacı olan çeşitli çaplarda, standart ETİAL 60 ( AA : 6063 ) ve özel alaşımlı alüminyum billet imalatı ile, sanayimize hizmet vermektedir. İmalat sürecinde; 10, 15 ve 20´şer tonluk 3 adet ergitme fırınları ve dinlendirme potalarında doğalgaz yakıtı kullanılarak üretim ( 2.000 Ton / Ay ) yapılmaktadır.  

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02827461086 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

BOR BİLLET ALÜMİNYUM San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için firmamız ile irtibat kurun.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemlidir.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı