Bomak Makina İmalat Çelik Kontrüksiyon Ltd Şti.

Firma No
18DD49B004
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Orta ölçekli sanayi sitesi 46067 sk c blok 7-9, Yeşiloba, Seyhan, Adana,
Telefon
03224287067
Yetkili
Refik BAYRAM (Proje Müdürü)
Web Site
bomak.com.tr
E-Posta
bomak@bomak.com.tr
Görüntülenme
12783
Navigasyon
Yol Tarifi
Firma 1996 yılında kurulmuştur.  

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Firmamızı ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 03224287067 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen iletişim kurunuz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bomak Makina İmalat Çelik Kontrüksiyon Ltd Şti. olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı