Bodrum Mantı Cafe Arnavutköy

Firma No
38C3E118DE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Arnavutköy 1. Cadde No: 111 Arnavutköy / Beşiktaş İstanbul
Telefon
02122632918
Web Site
bodrummanti.com.tr
E-Posta
arnavut@bodrummanti.com.tr
Görüntülenme
12492
Navigasyon
Yol Tarifi
Bodrum Mantı Cafe Arnavutköy 25 yıllık deneyimi lezzet olarak müşterilerine sunmaktadır. İstanbul?da farklı noktalarda bulunan şubelerinin yanı sıra Bodrum?da da şubeleri olan ve adını buradan alan marka mantı cafe konseptinde hizmet vermektedir. Markanın bir diğer önemli dikkat çeken özelliği ise ünlü pek çok ismin bu markanın müdavimi olması ve sıklıkla restaurantlarında görülmesidir. Bodrum Mantı Cafe Arnavutköy telefon numarası: 0 212 263 2918  

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Bodrum Mantı Cafe Arnavutköy olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02122632918 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle iletişim kurunuz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı