BODRULAR KIMYA SAN VE TIC LTD STI

Firma No
DC98D0F876
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Genel Merkez : İçerenköy , Fındıklı Mah. Başıbüyük Cad. No:37 Bostancı / İSTANBUL
Telefon
02165733252
Web Site
bodurlarkimya.com/
E-Posta
info@bodurlarkimya.com
Görüntülenme
14310
Navigasyon
Yol Tarifi
Bodurlar Kimya; evsel temizlik maddeleri ve endüstriyel temizlik kimyasalları konusunda 1977 yılında üretime başlamıştır. 33 yılını dolduran Kuruluşumuz, bu çeyrek yüzyılı aşan bilgi ve teknoloji birikimini ürünlerine ve hizmet kalitesine yansıtmayı başarabilmiş, deterjanda otorite bir kuruluştur. Toz ve sıvı olarak 100?ü aşan ürün çeşidiyle, temizlik maddeleri üretimi, pazarlaması ve dağıtımında kaliteden hiçbir ödün vermeden, daima yükselen bir trend izlemektedir. TESİSLER Bodurlar Kimya; üretim, depolama ve pazarlamayı aynı çatı altında toplamak amacıyla İstanbul?un Anadolu yakasında inşa ettirdiği modern fabrika binasını, 2001 yılı başlarında faaliyete geçirmiştir. Yeni tesislerde son teknolojiye uygun titiz, hassas ve kaliteli üretim yapılmaktadır. ÜRÜNLER Bodurlar Kimya, endüstriyel ürünlerde BODEX ve MAXEM markalarıyla ve; ? Mutfak Hijyeni Ürünleri ? Çamaşır Hijyeni Ürünleri ? Genel Temizlik ve Bakım Ürünleri ? Kişisel Bakım Ürünleri ? Endüstriyel Hijyen Ürünleri ana başlıklarında toplanmış ürünler imal etmektedir. Flore Max markasıyla, nihai tüketiciye hitap eden raf çeşitlerine de giren kuruluşumuz; teknolojiyi izleyen değil, teknolojiyi üreten bir perspektifle her yıl sektördeki saygın ismine uygun olarak kontrollü ve istikrarlı bir şekilde büyümektedir. KALİTE GARANTİSİ Bodurlar Kimya?yı sektördeki diğer firmalardan ayıran bir diğer özellik, müşteri odaklı olmasıdır. Tüm BODEX ve MAXEM markalı çeşitler ?KALİTE GARANTİLİ ÜRÜN? bandroluyla piyasaya sunulmaktadır. Bununla, Türkiye?de ilk defa koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanmış, herhangi bir şikayette ürünün yenisiyle değiştirilmesi ya da iade alınması şeklinde tam garanti verilmiştir. VİZYON Prensip olarak tüketim çılgınlığının karşısında, bilinçli tüketimin arkasında olan Bodurlar Kimya, az kullanıp öz kullanmayı teşvik eder. Özgün formülasyonlu ürünleriyle ?YARISI YETER? sloganını tüketicilerin zihnine ve alışkanlıklarına yerleştirmeyi amaç edinen firma, deterjan tüketimini azaltan bir vizyon oluşturmaya çalışmaktadır.  

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

BODRULAR KIMYA SAN VE TIC LTD STI olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamızla irtibat kurun.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02165733252 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı